Adverteren | Waarom radio? | Onze expertise | Branded content | Sales team

You make us Q. Dat beloven we onze luisteraar, maar zeker ook onze relaties. Iedere dag weer zijn we met een gedreven en enthousiast team bezig te luisteren naar jouw wensen en jou te helpen bij het realiseren van campagnedoelstellingen. Qmusic heeft een team van experts, stuk voor stuk professionals die klaarstaan om jou van dienst te zijn.

Wil je weten wat Qmusic voor jouw campagne kan betekenen, neem dan contact met ons op. We helpen en horen je graag op onze zender!

Qmusic algemeen: 020 7970 500
Algemene voorwaarden

Contactpersonen

Johan Spaander
Sales Manager
Telefoon: 06 51 03 96 90
E-mail: johan.spaander@Qmusic.nl


Karel Scheerder
Senior Account Manager
Telefoon: 06 53 90 99 57
E-mail: karel.scheerder@Qmusic.nl


Gunar Miltenburg
Senior Account Manager
Telefoon: 06 31 69 82 33
E-mail: gunar.miltenburg@Qmusic.nl


Mark de Deugd
Accountmanager Spot
Telefoon: 06 21 88 54 13
E-mail: mark.dedeugd@Qmusic.nl


Brittney Kleian
Accountmanager Spot
Telefoon: 06 50 52 58 66
E-mail: brittney.kleian@Qmusic.nl


Kim van Ettinger
Account Manager
Telefoon: 06 57 84 28 90
E-mail: kim.vanettinger@Qmusic.nl


Ellen Evers
Branded Content Manager
Telefoon: 06 57 80 24 22
E-mail: ellen.evers@Qmusic.nl


Rob Beijersbergen
Verkoopdirecteur
Telefoon: 06 52 45 05 46
E-mail: rob.beijersbergen@Qmusic.nl


Manon Bink
Sales Development Manager
Telefoon: 020 797 0 526
E-mail: manon.bink@Qmusic.nl


Shirley van Stappershoef
Marketing & Sales Development Executive
Telefoon: 020 797 0 525
E-mail: shirley.van.stappershoef@Qmusic.nl


Lettie de Gruijter
Traffic & Planning
Telefoon: 020 797 0 520
E-mail: lettie.de.gruijter@Qmusic.nl


Amber Spitteler
Traffic & Planning
Telefoon: 020 797 0 519
E-mail: amber.spitteler@Qmusic.nl