Close Qmusic

Qmusic actionheader sales2018 sales

Sales team

Adverteren op Qmusic | Impactvolle commercials | Branded content | Nieuws | Sales team

Johan Spaander
Sales Manager
Telefoon: 06 51 03 96 90
E-mail: johan.spaander@Qmusic.nl

Karel Scheerder
Senior Accountmanager
Telefoon: 06 53 90 99 57
E-mail: karel.scheerder@Qmusic.nl

Gunar Miltenburg
Senior Accountmanager
Telefoon: 06 31 69 82 33
E-mail: gunar.miltenburg@Qmusic.nl 

Rutger Praamstra
Senior Accountmanger
Telefoon: 06 51 45 94 57
E-mail: rutger.praamstra@Qmusic.nl

Kim van Ettinger
Accountmanager
Telefoon: 06 57 84 28 90
E-mail: kim.vanettinger@Qmusic.nl

Mark de Deugd
Accountmanager Spot
Telefoon: 06 21 88 54 13
E-mail: mark.dedeugd@Qmusic.nl

Brittney Kleian
Accountmanager Spot
Telefoon: 06 50 52 58 66
E-mail: brittney.kleian@Qmusic.nl

Rosanne Brandjes
Accountmanager Spot
Telefoon: 06 45 06 77 24
E-mail: rosanne.brandjes@Qmusic.nl

Annemarie Vink
Accountmanager Branded Content
Telefoon: 06 13 24 03 50
E-mail: annemarie.vink@Qmusic.nl

Rob Beijersbergen
Verkoopdirecteur
Telefoon: 06 52 45 05 46
E-mail: rob.beijersbergen@Qmusic.nl

Manon Bink
Sales Development Manager
Telefoon: 020 797 0 526
E-mail: manon.bink@Qmusic.nl

Shirley van Stappershoef
Marketing & Sales Development Manager
Telefoon: 020 797 0 525
E-mail: shirley.van.stappershoef@Qmusic.nl

Amber Spitteler
Traffic & Planning Coördinator
Telefoon: 020 797 0 519
E-mail: amber.spitteler@Qmusic.nl

Nelleke Delemarre
Traffic & Planning Executive
Telefoon: 020 797 0 520
E-mail: nelleke.delemarre@Qmusic.nl

 

Station Qmusic Qmusic nonstop Qmusic foute uur Qmusic hot now Qmusic Summer Playlist Berichten Kijk Volume
Maximize Minimize